KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965120
nr 1496 5120
Oidentifierad konstnär. Signerad Brissmyr, Kust. Olja på duk, 53x78 cm, yttermått inklusive ram: 72x98 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:56:37
17/10 19:07:44